Здолбунів (Кірпічний)

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 21 га
Глибина: 2 м
Середня глибина: 1,8 м
Коли можна рибалити: цілодобово
Види риб: окунь, карась, короп, ротан
Адрес: Автошлях Т 1801, 2, Здолбунів, Рівненська область, Україна, 35700

Дно замулене, рівномірне, з червня дно заростає кропивкою. На південній частині ставу росте густий комиш на відстань 10 метрів від берега. Місць дуже багато, є спочатку, з лівої сторони, при в’їзді, хороші місця в комишах на одного рибалку. Проте потрібно сидіти біля самої водойми, оскільки для проїзду є тільки дорога, (яка розмежовує два стави перший та другий), по якій пересуваються багато машин.

Проїзд: під’їзд до озера хороший, машини можна ставити біля першого ставу, щоб не поцарапати, бо далі по дорозі ростуть невисокі дерева, які схиляються до дороги. Переїжджаємо у Квасилові переїзд і зразу ліворуч. Через приблизно кілометр поворот на право і з разу буде видно водоймище.

Карася в озері дуже багато. Ранньою весною попадаються дуже хороші екземпляри. Літом клює якийсь геть малий, до долоньки. Хоча існує ймовірність зловити і на долоньку.

Бувають дні, коли клювати починало лише після семи ранку і до дев’яти. Вночі кльов майже відсутній. Були випадки, коли на підгодоване місце замість карасів приходили косяки маленької рибки риболовля перетворювалась на муку. Хто має човна, то можна заплисти на північну сторону ставу і наловити хороших карасів.

Погода: 🌡10.78°C, ☁ хмарно, xмарність - 100%, вологість - 57%, атмосферний тиск - 769 мм рт. ст., вітер західний - 3 м/c.
Схід сонця: ⏰ 07:46:03
Захід сонця: 😴 18:13:06
Фаза місяця: 🌑 Новий місяць

Риболовні місця поблизу

0 коментарів

Unauthorized