Лука

Умови рибалки: Безкоштовно
Глибина: 6.0 м
Коли можна рибалити: лише вдень
Види риб: верховодка, густера, карась золотий, карась срібний, лин, окунь, плотва, краснопірка, щука
Адрес: Рівненський район, Рівненська область, Україна

Заливне озеро.знаходиться за школою мiлiцii на лузi рiчки горинь. Вода чиста, берега незарозші, дно тверде. Озеро велике, складної конфігурації, орієнтовним розміром 340х170 м. Видовжене з півдня на північ, з вузьким півостровом із східної сторони. По контуру поросло густою осокою шириною орієнтовно від 3 до 10 м, береги мулисті. Прибережна водяна зона заросла водоростями.

Західний берег урвистий, поріс чагарником і деревами. На виположеній західній смузі берега при воді ростуть верби та верболіз. Озеро мілке (глибину не міряв, але таке враження складається), проточне. Живиться, імовірно, джерелами з південного та південно-західного боків, а скидається канавою в р. Горинь в північно-північно-східній частині. Переважно рибалять з північно-західного боку. В осоці зроблені просіки, верби високо підчищені, є можливість закинути махову вудку. Нарахував 4 місця для риболовлі і 5-те з місточком, південніше по західному березі не проходив, можливо ще є місця.

Клює на все, але ловиться виключно на черв’яка та опариш (і то на черв тонкий, товстий не може заковтнути). Ловляться карасики від 25-30 г до 50-60 г, середня вага 40 г. Інтенсивність кльову – до 10 ранку – 5-6 з 10, після 10-ї – 3-4 з 10. За інформацією сусіда, який ловить не вперше, подаються линки 80-100 г, але дуже і дуже рідко. Карасики горбаті – присутній пресинг хижака.

Комфортно рибалити в затінку під вербами. Хороше місце для тренування, особливо підростаючого покоління. І як завжди людське свинство – сміття після себе не прибирають (баночки від черва і опариша, «бички» і пачки від цигарок, пластикові пляшки від пива, скло від горілки і т.д.).

Погода: 🌡0.56°C, ☁ хмарно, xмарність - 100%, вологість - 98%, атмосферний тиск - 558 мм рт. ст., вітер північний - 3.43 м/c.
Схід сонця: ⏰ 07:51:25
Захід сонця: 😴 16:15:35
Фаза місяця: 🌔 Зростаючий місяць

Риболовні місця поблизу

0 коментарів

Unauthorized