Озеро Сосно

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 108 га
Коли можна рибалити: цілодобово
Види риб: окунь, щука, карась, плотва, короп, краснопірка, уклейка, сом, голавль
Адрес:
Зарічненський район, Рівненська область, Україна


Сосно — озеро у Зарічненському районі Рівненської області України. Належить до басейну річки Прип'ять. Розташоване за 3 км від села Комори та 10 км від села Неньковичі, біля білорусько-українського кордону. Довжина 1,3 км, ширина до 1,2 км, пересічна глибина 1,2 м. Льодовикового походження. Улоговина округлої форми. Береги пологі, заболочені, поросли очеретом. Живиться за рахунок поверхневого стоку, частково — підземними водами. Взимку замерзає. Дно мулисте. Площа водного дзеркала 108 га, прибережна смуга 147,3 га..

Через те, що інфільтраційні процеси між водоймою і обвідними каналами відбуваються здебільшого на стік з озера, у Сосно переважають акумулятивні процеси з нагромадженням відмерлих решток макрофітів у літоральній зоні аквального комплексу. Є об'єктом неорганізованого любительського рибальства. З озера бере свій початок річка Вибій.

Водяться щука, судак, лящ, окунь, карась, сом. У прибережних заростях гніздяться птахи, зокрема чимало білих чапель. Внаслідок вирощування свійських порід коропа звичайного у ставових господарствах і планового зариблення мальком коропа озера одомашнена форма цього виду трапляється досить часто. Також трапляються карась звичайний та поодинокі екземпляри вусатого слижа європейського.

Погода: 🌡11.11°C, 🌦 помірний дощ, xмарність - 100%, вологість - 93%, атмосферний тиск - 765 мм рт. ст., вітер північний - 5.93 м/c.
Схід сонця: ⏰ 05:10:56
Захід сонця: 😴 21:31:43
Фаза місяця: 🌗 Остання чверть

Звіти з цього місця

0 коментарів

Unauthorized