Озеро Біле

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 83 га
Глибина: 11 м
Середня глибина: 4 м
Види риб: щука, плотва, окунь
Адрес: Володимирецький район, Рівненська область, Україна

Озеро велике, береги тверді, місцями зарослі очеретом і ожиною, але місць для стоянок вистачає. З південного берега розташовано село Біле - стати там ніде, а на півночі і північному сході хвойний ліс, і неширока смуга листяних дерев прямо у води. Найглибші місця на півночі озера. Ехолотом не користуюся, але увечері по приїзду пройшлися з товаришем - шукали місця для лову мирної риби. Перепади глибин приголомшливі – 10 метрів від берега – глибина 4 м-коди, ледве далі вже 6 м-кодів глибини, ще парі гребків глибина може бути 11 метрів. На дні багато трави, але зростає вона лише на глибинах до 4 метрів, глибше лише тверде дно – пісок.
На відстані приблизно 200 метрів від берега є справжня банка вся заросла травою і нитчастими водоростями, чомусь жовто-білого кольору. Глибина на ній всього 2 метри. З одного боку банки невелике пониження глибини, напевно, до 4-х метрів, тому що заросле густою травою, ще з одного боку на відстані занедбаності звалювання до 11 метрів. Ще дві сторони з меншими глибинами, приблизно 6 метрів. Далі за банку ходити не довелося, оскільки риба знайшлася на глибинах 6 метрів.

Погода: 🌡9.1°C, ⛅ кілька хмар, xмарність - 17%, вологість - 91%, атмосферний тиск - 760 мм рт. ст., вітер південно-західний - 2.61 м/c.
Схід сонця: ⏰ 07:10:26
Захід сонця: 😴 19:03:08
Фаза місяця: 🌓 Перша чверть

Риболовні місця поблизу

0 коментарів

Unauthorized