Став Голуба Лагуна

Умови рибалки: Невідомо
Площа: 71 га
Глибина: 3 м
Ціна за добу: 25 грн
Контакт: +38-067-451-16-81 - Микола Романович
Види риб: короп, карась, окунь, плотва
Адрес: Шепетівський район, Хмельницька область, Україна

Микола Петрович - власник (орендар) ставу, місцевий, дуже любить своє господарство. Став ще зовсім молодий, на карті його нема бо раніше його там і не було - підняли рівень води на дамбі і затопити луга. Площа (зі слів Миколи Романовича) 71 гектар, моє око стільки не охопило, підтвердити не можу, але 30 гектарів я там бачив (багато островків і півостровів). Краса неймовірна! З одної сторони ліс, з іншої - луг. Микола Петрович на свому ставу пропонує не рибалку, а відпочинок як він каже :) Глибини по ставу сильно відрізняються, в районі дамби доходять до 3 метрів (заміряв маркером). Риба покищо невелика, не підросла. Короп водиться до 2 кг.
Всю берегову лінію не охопив мій погляд, але помітив, що сторона яка біля лісу поросла камишем, але вже є протоптані підходи до води. Також протоптали підходи до води і зі сторони дамби. Зі сторони лугу берег наче місцями поросший камишем. Берегова лінія плавна, глибина біля берега невелика, так як це затоплені луга. Скрізь чисто, сусідів-рибаків мало. Декілька разів проїжджали люди які цікавились цим ставом і що в ньому водиться (бо новий).
Добиратись просто - від Жмеренки (або Новоград-Волинського) до Городнівки, в Городнявці поворот на Михайлючку (воно ж Майдан Вила). В Михайлючці проїжджаємо через переїзд і їдемо прямо доки дорога не впреться в Т-подібне перехрестя, повертаємо праворуч і їдемо до ферми де знову впираємось в Т-подібне перехрестя і повертаємо ліворуч. Проїжджаємо метрів 400 і нашому зору відкривається величезний став і будиночок Миколи Романовича.
Ціна на 2009 рік - 25 грн за добу. Можна сходити на обід чи вечерю додому до бабусі і потім вернутись знову на вечір чи на ніч, що дуже зручно.

Погода: 🌡8.45°C, ⛅ кілька хмар, xмарність - 20%, вологість - 88%, атмосферний тиск - 763 мм рт. ст., вітер південно-західний - 1.83 м/c.
Схід сонця: ⏰ 07:06:24
Захід сонця: 😴 18:55:55
Фаза місяця: 🌓 Перша чверть

Риболовні місця поблизу

0 коментарів

Unauthorized