Мар'ївське водосховище

Умови рибалки: Платно
Площа: 73 га
Контакт: (099) 638-50-46 або (067) 644-01-22
Сайт: https://krychevychi.com.ua/
Види риб: карась, короп
Адрес: Олександрівський район, Донецька область, Україна

Це спортивне водоймище з ловлі коропа, яке розташоване на перетині трьох областей - Харківської, Дніпропетровської та Донецької. Знаходження в Донецькому кряжі обумовлює присутність рози вітрів, яка зрівнює шанси рибалок під час турнірів, що знаходяться в різних місцях водойми.
    
Ширина від 370 до 550 метрів, і протяжністю понад два кілометри, що дозволяє комфортно розміститися в великій кількості секторів. Дно супіщане.

Прекрасні тінисті сектора, душові кабіни з прохолодною водою і туалети по обидва береги, безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi на території водойми.
    
Так само на водоймі досвідчені спортсмени проводять майстер класи з навчання початківців рибалок, які включають в себе і теорію, і практичні заняття. І не обов'язково витрачатися на снасті для тренінгу, Вам нададуть тут.

Під час проведення змагань організовано харчування. Вам залишається тільки насолоджуватися чудовою спортивною риболовлею і єднанням з природою.

Прогноз погоди в Мар'ївське водосховище


Температура 8.88°C, уривчасті хмари, xмарність - 45%, вологість - 73%, атмосферний тиск - 763 мм.рт.ст., вітер південно-західний - 3.17 м/c.

Схід сонця: ⏰ 05:30:41
Захід сонця: 😴 19:31:55
Фаза місяця: 🌓 Перша чверть