Мікрорайон Озерна

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 11.2 га
Коли можна рибалити: цілодобово
Ціна за добу: 50 грн/рік
Види риб: амур білий, карась срібний, короп, окунь, плотва, щука
Адрес: вулиця Залізняка, Хмельницький, Хмельницька область, Україна, 29000

Озеро знаходиться в мікрорайоні Озерна, міста Хмельницького. Раніше озеро було досить забруднене, але останнім часом, дякуючи місцевим активістам, воно стало досить чистим і привабливим. Також останні два роки місцеві любителі рибної ловлі вирішили створити умови для рибалки. Так щороку активісти збирають з рибалок які мають бажання долучитися до відновлення іхтіофауни місцевої водойми по 50 гривень на рік, і дають можливість рибалити безперешкодно на протязі всього року. Зібрані кошти витрачаються на зариблення водойми і і утримання берегів в чистому вигляді. Так на приклад в цьому році (за розповідями місцевих активістів) було запущено у озеро мальок щуки, коропа та білого амура.

Багато потрапляє на гачок молодого амура, коропа та щуки. З цього приводу хочеться звернутися до рибаків які рибалять на озері – відпускайте молодь, не беріть її котам (як дехто говорить). Давайте збережемо озеро і її мешканців для більш достойних трофеїв. І я впевнений вони там скоро будуть. Адже в місті не так багато водойм де можна відпочити з сім’єю та друзями та ще й половити рибу. Дякую за розуміння!

Погода: 🌡2.19°C, ☁ хмарно, xмарність - 100%, вологість - 97%, атмосферний тиск - 759 мм рт. ст., вітер північний - 0.65 м/c.
Схід сонця: ⏰ 06:46:42
Захід сонця: 😴 18:00:34
Фаза місяця: 🌗 Остання чверть

Риболовні місця поблизу

1 коментар

Unauthorized


Володимир Сенюк
2020-05-21 21:56:17
З ким можна зв'язатися щоб здати гроші!!!