Нетішинське водосховище

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 1838 га
Глибина: 20 м
Середня глибина: 2 м
Коли можна рибалити: цілодобово
Види риб: лящ, плотва, карась, окунь, судак, щука, судак, бичок, густера, краснопірка, лин, сом, короп, товстолобик
Адрес: Ізяславський район, Хмельницька область, Україна

Нетішинське водосховище на річці Гнилий Ріг яка впадає в Горинь. Головне призначення — резервуар води для охолодження конденсаторів турбіни атомних реакторів Хмельницької АЕС. Побічне призначення — промислова риболовля.

Територіально розташоване в межах Ізяславського району Хмельницької області. На кордоні двох областей. Прилягає до міста Нетішин Хмельницької області та міста Острог Рівненської області.

Характер дна: в різних місцях водойми не однакове: є піщане, глинисте, місцями замулене. На дні є старе русло річки. Також присутні затоплені дерева (ближче до річки Гнилий Ріг).

Глибина: зі сторони ХАЕС глибина досягає 20 метрів. Є ями і русло. Біля річки (південна частина водойми) глибина складає 1,5 метри і поступово переходить на міль.

Рослинність водойми: присутні очерет та осока, на меншій глибині кропивка. 1/3 периметру водосховища займає бетонна дамба, відповідно рослинності там немає.

На водосховищі можуть ловити лише члени клубу «рибалок-аматорів», який має статут, інструкцію, положення. Учасниками можуть бути тільки працівники Хмельницької атомної електростанції. Ловити рибу дозволено тільки з частини греблі, з берега зі сторони лісу, біля старого рибгоспу і в районі гирла річки Гнилий Ріг. Можна ловити рибу і з човна, але в наявності обов'язково мають бути жилети з особистим номером.

Погода: 🌡0.06°C, ☁ хмарно, xмарність - 95%, вологість - 93%, атмосферний тиск - 759 мм рт. ст., вітер західний - 6.55 м/c.
Схід сонця: ⏰ 06:44:52
Захід сонця: 😴 18:04:46
Фаза місяця: 🌗 Остання чверть

Звіти з цього місця

1 коментар

Unauthorized


Саня Миколайчук
2020-05-19 18:42:51
Не можна ловити рибу, є відведені аматорські місця по всьому водосховищі