Ружична (Кислородка, лівий став)

Умови рибалки: Платно
Площа: 4.2 га
Коли можна рибалити: лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 200 грн
Контакт: +38-068-970-22-90 - Ігор
Види риб: короп, карась, щука, товстолобик, амур білий, сом
Адрес: Хмельницький район, Хмельницька область, Україна

Відстань з центру Хмельницького до озер складає: – 14 км. Їхати можна через Ружичну або через Катіон. Необхідно виїхати на окружну дорогу яка веде до Хмельницького аеропорту. На окружній розташована киснева заправка (якщо під’їжджати з сторони Ружичнянського кільця – ліворуч, якщо з Тернопільської траси – праворуч. Далі польовою дорогою, нікуди не звертаючи виїжджаємо до озер.

Ставок за розмірами не великий, але риба водиться велика. Із недоліків, хотілося б зазначити затоплений водою очерет під берегом, за який часто чіпляється оснастка при виведені риби. Якщо хочете ловити коропа, рекомендую брати на рибалку поплавкову вудку з надійною оснасткою, із насадок використовувати горох або мастику. Закидати потрібно в затоплений очерет, якого по березі досить багато. Деякі рибаки саме так і робили, і саме їм вдавалося ловити коропів. Але і оснасток вони порвали чи мало. Клює досить великий карась на кук, опариш та черв’як.

Погода: 🌡10.03°C, ☀ чисте небо, xмарність - 8%, вологість - 95%, атмосферний тиск - 762 мм рт. ст., вітер південно-східний - 2.03 м/c.
Схід сонця: ⏰ 06:54:20
Захід сонця: 😴 16:57:47
Фаза місяця: 🌔 Зростаючий місяць

Риболовні місця поблизу

0 коментарів

Unauthorized