Ясниська (Ясниський кар'єр)

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 76 га
Глибина: 18 м
Коли можна рибалити: цілодобово
Види риб: карась, щука, окунь, уклейка
Адрес: Unnamed Road, Ясниська, Львівська область, Україна, 81082

У Ясниськах, Яворівського району, за 20 км від Львова, розташований піщаний кар’єр, який користується популярністю в мешканців області, що часто виїжджають туди на шашлики" позасмагати чи поплавати. Це озеро офіційно нерекомендоване для купання, і не лише тому, що територія належним чином не доглядається, а й тому, що воно досить глибоке - 20 метрів донизу і дуже холодне. Водойма для рибалки представляє собою затоплений кар’єр. Всього таких водойм тут три.

Проїзд: зі Львова від Магнусу ходять маршрутки, від кінцевої зупинки в селі 10-15 хв. ходьби. Машиною їдем в напрямку Брюхович. Проїзджаєм рухаємся на Рокитне. Буде поворот на ліво де на перехресті ряд магазинів, повертаємо, спускаємось, по дорозі доїжджаємо до перехрестя зі знаком вказуючому що дорога направо, на цьому повороті я повертаю на ліво і доїзджаю до старого ржавого знаку “рух заборонено” відразу за яким є “карманчик”, переважно там і лишаю машину. Якщо проїхати далі то буде ще кілька подібних “карманчиків”, можна також залишити машину біля охорони.

Водойми дуже-дуже специфічні, риби там дуже багато особливо хижака на першому озері від села більше щуки а на третьому великого окуня. Але риба примхлива і буває таке, що не ловиться ні нащо. Аби добратися до води, спускаємося чотириметровим схилом. Водойма не має пологого дна, подекуди біля берега півтора метри глибини, далі — обриви. Урвища сягають 16–18 метрів.

Пігментація у ясниської риби дуже специфічна – і у щуки, і в окуня – в силу світлого, практично білого піщаного дна. На тлі такого дна темний або плямистий силует дуже добре видно, тому і в щуках, і в окунях переважають світлі пігменти. У щуки це, власне, зелений.

На період пляжного сезону про рибалку на карєрі можна забути – купальщики постійно і всюди. Неодноразово були помічені місцеві браконьєри з кілометрами сіток.

Погода: 🌡23°C, ☀ чисте небо, xмарність - 3%, вологість - 64%, атмосферний тиск - 767 мм рт. ст., вітер східний - 3 м/c.
Схід сонця: ⏰ 06:04:42
Захід сонця: 😴 20:55:52
Фаза місяця: 🌗 Остання чверть

Риболовні місця поблизу

0 коментарів

Unauthorized