Трудова риболовля в селі Жабокруки, короп був дуже прошений і таки після шторму утягнув один з фідерів де забули відпустити фрікцион. Щчка кидалася на все що рухається.
Рибалили на Екстімовських озерах, ловили з 7 ранку, брала лише плотва, на це і були націлені, рибалка була захоплюючою, але трофей нас не порадував, всім дякую за перегляд!
Рибалка в місті Тернопіль. Ловля коропів на тернопільському ставі. Як співалось в легендарній пісні Файне місто Тернопіль. Стріт фішинг - Urban fishing в чистій красі, сьогодні друзі приїхав в чудове мальовниче місто Тернопіль і на острові Закоханих в центрі м.Тернопіль, на флет фідер ловим красивих коропів та амурів. 
Ловив з 6 ранку до 16 години.  Дистанція ловлі 25м. Покльовки розпочались біля 10 години.  Клювало,  як на моттль так і на пінку та опариша. В улові пілдящ 400-800 грм. Зловив біля 4 кг риби,  яка згодом була відпущена назад у водойму.
Настала осінь, вирішив перевірити активність щуки та окуня на ставку в селі Підбереззя, Горохівського району Волинської області. В даний час риба не активна. Планую в кінці вересня приїхати знову на цей ставок щоб половити щуку та окуня спінінгом.