Нарешті ми вибралися на річку Дністер, точніше у с.Вороновиця. Водосховище зустріло нас високим рівнем води, що не давало нормально рибачити з берега, тому вирішили ловити ляща і сома з човнів. Багато часу зайняла постановка табору та стаціонарних якорів для човнів. Ляща ловили на 6-8 м, а сома шукали на 15-20 метрах.
На паску вдалося порибалити в прикордонній зоні а саме на оз. Біле. Відразу хочу попередити тих хто не знав, щоб потрапити туди мало просто приїхати на водойму, треба відвідати прикордонну службу с. Ветли, там знімають паспортні дані і тоді проїзд дозволено. Якщо не відмітитися то вернуть назад, а це лишні 10 км. Погодка в той день була жахлива,
Не зря взяв Favorite Receptor до 12, бо з ультриком таких взяти шансів просто 0.
Приїхали в суботу в обід на річку Дністер. Незважаючи на те, що сюди дуже складна дорога, риболовний пресинг був присутній. До вечора, майже нічого не ловилося, тільки проскакувала деколи плотва. Дуже мішали нитчасті водорості, які обмотували снасть, через що кожен раз при закиді приходилось довгий час очищати від них оснастку. Особливо це виражало
Риболовля на дністровському водосховищі біля села Вороновиця.
Нарешті ми дочекались літа аби виїхати з наметом на безлюдний берег улюбленої Десни. Відпочинок, більше схожий на медитацію, вдалося поєднати з фідерною риболовлею. Зокрема, детально зупинився на особливостях рибововлі на швидкій течії.
Це був черговий спонтанний виїзд на Десну. Ще до мого приїзду  мій товариш Ярослав спіймав трофейного ляща. Я ж почав риболовлю на фідер зранку та теж не залишився без улову. До того ж вдалося протестувати новий багатофункціональний фідер. На рибі він відрацював бездоганно.
Вийшов я на одне з київських озер, половити окуня. Як виявилося окуня там багато, навіть у найгіршу погоду мені вдалося його зловити, дуже приємним бонусом був судак, якого я ніяк не очікував там побачити. Про проводки і приманки, докладніше дивіться у відео, приємного перегляду!