Хрінницьке водосховище

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 183 га
Глибина: 6 м
Середня глибина: 2 м
Коли можна рибалити: цілодобово
Види риб: карась, щука, короп, окунь, плотва, краснопірка, уклейка, плоскирка
Адрес:
Демидівський район, Рівненська область, Україна


Хрінницьке водосховище створене у 1957 році на р. Стир яка відноситься до басейну Прип'яті з метою забезпечення роботи вбудованої у тіло греблі гідроелектростанції, а також для рекреації та рибогосподарських потреб регіону.

Розташоване в адміністративних межах Демидівського району Рівненської області та Горохівського Волинської області. Площа водосховища 1830 га (18,3 км²). Глибина від двох до шести метрів, на ямах та руслі річки є і більше. За період свого існування водосховище декілька разів спрацьовувалось (спускалось). Так, останній раз, у травні 1989 року в нижньому б'єфі неподалік греблі водосховища було виявлено карстову воронку в діаметрі 25 м та глибиною 9 м, внаслідок чого було здійснено повне спрацювання водосховища до рівня мертвого об'єму. І лише в 1999 році після здійснених ремонтних робіт на водопідпірній греблі водосховище було наповнено водою.

В Рівненській та Волинській областях Хрінницьке водосховище є найбільшим штучно створеним водним об'єктом, і з самого початку свого існування є одним з основних рибопромислових об'єктів. У виловах нараховується близько 28 видів риб, які відносяться до 8 родин.

Водойма загального користування, тому діють Правила любительського і спортивного рибальства. Любительське рибальство безкоштовне. Під час весняної нерестової заборони ловити рибу не можна.


Погода: 🌡-0.65°C, ☀ чисте небо, xмарність - 5%, вологість - 79%, атмосферний тиск - 769 мм рт. ст., вітер південний - 2.34 м/c.
Схід сонця: ⏰ 08:11:27
Захід сонця: 😴 16:46:35
Фаза місяця: 🌗 Остання чверть

0 коментарів

Unauthorized


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтесь.