Озеро Біле

Умови рибалки: Безкоштовно
Площа: 83 га
Глибина: 11 м
Середня глибина: 4 м
Види риб: щука, плотва, окунь
Адрес:
Володимирецький район, Рівненська область, Україна


Озеро велике, береги тверді, місцями зарослі очеретом і ожиною, але місць для стоянок вистачає. З південного берега розташовано село Біле - стати там ніде, а на півночі і північному сході хвойний ліс, і неширока смуга листяних дерев прямо у води. Найглибші місця на півночі озера. Ехолотом не користуюся, але увечері по приїзду пройшлися з товаришем - шукали місця для лову мирної риби. Перепади глибин приголомшливі – 10 метрів від берега – глибина 4 м-коди, ледве далі вже 6 м-кодів глибини, ще парі гребків глибина може бути 11 метрів. На дні багато трави, але зростає вона лише на глибинах до 4 метрів, глибше лише тверде дно – пісок.
На відстані приблизно 200 метрів від берега є справжня банка вся заросла травою і нитчастими водоростями, чомусь жовто-білого кольору. Глибина на ній всього 2 метри. З одного боку банки невелике пониження глибини, напевно, до 4-х метрів, тому що заросле густою травою, ще з одного боку на відстані занедбаності звалювання до 11 метрів. Ще дві сторони з меншими глибинами, приблизно 6 метрів. Далі за банку ходити не довелося, оскільки риба знайшлася на глибинах 6 метрів.

Погода: 🌡4.61°C, ☁ хмарно, xмарність - 100%, вологість - 66%, атмосферний тиск - 763 мм рт. ст., вітер південно-західний - 2.57 м/c.
Схід сонця: ⏰ 07:19:53
Захід сонця: 😴 17:39:42
Фаза місяця: 🌘 Спадаючий місяць
17.02.2020 Рівненська область 0

0 коментарів

Unauthorized


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтесь.