Українці найкращі у ловлі риби мормишкою з льоду

Українці найкращі у ловлі риби мормишкою з льоду

З 1 по 7 лютого на Харківщині відбувся чемпіонат світу з лову риби з льоду на мормишку. Змагання проходили за підтримки міністерства Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Харківської обласної державної адміністрації.

Участь в чемпіонаті взяли спортсмени-рибалки з 14 країн світу.

Збірна України вдруге в історії стала чемпіоном світу з лову риби з льоду на мормишку. Друге місце виборола збірна Польщі, яка у другому турі продемонструвала дуже гарну техніку і зуміла обійти збірну Латвії, яка посіла третє місце в загальному заліку. Четверті – спортсмени із Литви. П’яте місце – у Білорусі. Шосте місце посіла збірна команда Росії.

По матеріалам УНІАН
Українці найкращі у ловлі риби мормишкою з льоду

Україна - знову чемпіон світу по мормишці!

Вітаємо переможців! Україна знову чемпіон - перше місце в командному заліку на 12-му Чемпіонаті Світу по мормишці 2015! Чемпіонат відбувався у Фінляндії, у місті Куопіо.

Водойма, на якій два дні тривали змагання, називається Каллавесі - і вона досить непроста. Однак наші рибалки зуміли в командному заліку взяти перше місце обійшовши господарів турніру - команду Фінляндії, яка зайняла друге мысце, почесне третє місце дісталось росіянам. Ось фінальна табличка командного заліку.

В особистому заліку наші хлопці (всього на змагання поїхало 10 спортсменів) теж не пасли задніх! А точніше - з хорошим уловом зайняли позиції по всій довжині таблиці :)
Українці найкращі у ловлі риби мормишкою з льоду

Україна виграла "рибний" Чемпіонаті Світу по мормишці 2017!

Українці виграли XIV чемпіонат світу із зимової риболовлі з ловом на мормишку на льоду. Змагання пройшли наприкінці лютого в Латвії на озері Малий Балтезерс, що розташоване недалеко від столиці країни - Риги.

Наші співвітчизники показали феноменальний результат, загалом 15.9 кг риби. Друге місце зайняли спортсмени з Латвії. Росіяни стали третіми.

Нагадаємо, що в останній раз Латвія приймала у себе подібні змагання 12 років тому, в 2004 році. А в минулому сезоні змагання приймала Україна, де в період із 15 по 21 лютого 2016 року в місті Тернопіль, на озері, з однойменною назвою Тернопільське, із загальною площею в 317 гектарів і проходив XIII Чемпіонат світу із зимової риболовлі.
GoldFіshNet © 2019