Жилка для фідера

Re: Жилка для фідера

Я раніше і не переймався питанням чи спеціально жилка створена для фідера чи ні. Головне щоб ТТХ підходили.  :)  Але якщо виробники створюють такі жилки, то чого б не спробувати.
Re: Жилка для фідера

Прикупив собі спеціальної жилки для фідера: Mikado Sensei Feeder 150м 0,28мм, Feeder Zoom Line 150м 0,28мм. Спробую що кожна з себе представляє.

З.І.  Як виявилося в Кам'янець-Подільському не дуже великий вибір спец. жилок для фідера. Як правило в магазинах продавці пропонують карпову жилку для фідера. А в бабінах більше 150 м взагалі не знайшов.
Re: Жилка для фідера

З фідерними жилками кругом проблема, їх вибір не сильно великий. В принципі, використання "фідерних" жилок не сильно принципове, є багато інших жилок, які гарно підходять для фідерної ловлі.
Re: Жилка для фідера

Я раніше і не переймався питанням чи спеціально жилка створена для фідера чи ні. Головне щоб ТТХ підходили.  :)  Але якщо виробники створюють такі жилки, то чого б не спробувати.
Так, звісно! Я сам хочу спробувати що таке справжня "фідерна" жилка!  :) ;)
Жилка для фідера

Давайте поговоримо про жилку для фідера. Хто яку використовує? Плетену чи монофільну? Яку жосткість, колір, діаметр? Ну і про бренди не забуваємо.
Re: Жилка для фідера

Хотите откровенно? Снасть заброшенная и взведённая тянется мало, и принципиально нет никакой разницы в типе лески. О какой потере чувствительности мы говорим, если плотвичка 100гр загибает вершинку что надо. А я ловлю исключительно на бюджетные.  И поверьте. получается не плохо. Другое дело вопрос: плетёнка или простая леска? Тут разные характеристики в принципе, и результат соответственно разный!
Re: Жилка для фідера

Плотва по своїй природі дуже шустра риба і клює агресивно (особливо малого розміру), а от покльовку підлящика деколи можна і не помітити. Особливо на дністрі коли кидаєш снасть через смугу трави (яка в останні роки там дуже розростається) на відстань більше 50 метрів.
Re: Жилка для фідера

Траву на Днестре надо косить, иначе сходов будет столько, что рыбалка не в радость.
Re: Жилка для фідера

А колір який варто брати?