Кормушки для фидерной ловли

Re: Кормушки для фидерной ловли

Только свеже-молото-жаренная.
Re: Кормушки для фидерной ловли

Конопля в будь якому вигляді - сила!  :D ;)
Кормушки для фидерной ловли

Кто какие кормушки использует для ловли фидером?
Re: Кормушки для фидерной ловли

Я использую пружины
Re: Кормушки для фидерной ловли

Я фидерну кормушку- 16гр очень хорошая при ловли на сухую прикормку.
Re: Кормушки для фидерной ловли

Суха прикормка в кормушку?Що таке суха прикормка?Або детальніше опиши свою кормушку будь-ласка!
Re: Кормушки для фидерной ловли

Суха прикормка в кормушку?Що таке суха прикормка?Або детальніше опиши свою кормушку будь-ласка!
я просто беру відерце з під рідкого скла насипаю 2\4 відходами від злакових культур потім 0,5\4 манкою заповнюю 0,5\4 кака, і остальне кукурузяною мукою, на рибалці забиваю кормушку і закриваю з верху кришечкою ( кришечку зробив сам з пластмаси і прокрутив дирки щоб прикормка вимивалась) чудово працює як і в стоячій так і в проточній воді, особливо на карася в стоячій воді !!!
Re: Кормушки для фидерной ловли


я просто беру відерце з під рідкого скла насипаю 2\4 відходами від злакових культур потім 0,5\4 манкою заповнюю 0,5\4 кака, і остальне
Что за кака такая? Разъясните пожалуйста, а то фидер мне уже перестает нравиться. :69: (шучю конечно). В целом идея не лишена смысла, скорей наоборот ноу-хау. В состав ввести еще костную муку и вся рыба Ваша.
Re: Кормушки для фидерной ловли

Что за кака такая?
Можливо Влад мав на увазі какао  :)
Re: Кормушки для фидерной ловли

Да, скорей всего какао. Хотя в моей практике такой ароматизатор не сработал ни разу. Вот конопля - это сила :drill: и лещ в восторге  :crezy:
Re: Кормушки для фидерной ловли

Я колись на ставку какако використовував, карась добре на нього реагував. А конопля в якому вигляді? Жарена чи масло?