Рибальство на р. Дністер

Рибальство на р. Дністер

11 травня був на затоці Дністра, біля с. Врублівці. Нормальго клювали тільки Бички і Бабки. Зранку проскочив один карась на лодошку і підлящик трохи більший, і ще пробували клювати окунці.
Рибальство на р. Дністер

Був вчора на Великі Слободі, коло залізнодорожного мосту. Рибаків було дуже багато, а риби не дуже. Ловився підлящик і деколи карась і один рибець попався.

Рибальство на р. Дністер

Чи рибачив хтось в районі с.Устя і що там ловиться? Дякую!
Рибальство на р. Дністер

Коло с. Устя рибалив тільки зимою. Ловив окуня.
Фотки тут http://goldfishnet.km.ua/foto/thumbnails.php?album=10
і тут http://goldfishnet.km.ua/foto/thumbnails.php?album=12
Цього року на жаль зимою на Дністер так і не вдалося вирватися.
Рибальство на р. Дністер

Дякую!
Рибальство на р. Дністер

Зима ще незакінчилась, так що готуйся, будем пробувати  вирватись на рибалку
Рибальство на р. Дністер

Хтось цього року був на Дністрі на відкриті воді? Як успіхи?
Рибальство на р. Дністер

На ці вихідні колега з роботи був в с. Соколі (на пляжу). Вони їздили просто віддихати, а не рибу ловити. Але каже що хотів купити риби на уху, то на весь пляж був тільки один карась.
Рибальство на р. Дністер

26.07 ловив в районі Старої Ушиці на дачах. Ловив з берега на мамалигу. Клювало погано але додому повернувся все таки з уловом
Рибальство на р. Дністер

Хижака не пробував ловити?
Рибальство на р. Дністер

26.07 ловив в районі Старої Ушиці на дачах. Ловив з берега на мамалигу. Клювало погано але додому повернувся все таки з уловом
  А можна детальніше. Дуже хочу наловити лящів, планую виїзд на Дністер як тільки ремонт кухні закінчу а куди конкретно поїхати незнаю!
Рибальство на р. Дністер

Теж хочу на Дністер. А то цього року два рази був і обидва рази вернувся без лящів.
До Атаман: Коли поїдем, а то скоро літо закінчиться?
Рибальство на р. Дністер

Точне місце назвати неможу, знаю тільки що дачі біля Старої Ушиці, там майже кожен будиночок або вагончик здають для відпочиваючих. Просто мої знайомі займаються дайвінгом і запропонували поїхати з ними. На рахунок ловлі хижаків, ми приїхали приблизно в 23-00 і хлопці пішли на свое підводне полювання, підстрелили 2 судака, пізніше кину фото, і казали що хижаків майже нема біля берега. Зранку десь після 7-00 було дуже помітно що всетаки хижак підходить до берега, вода аж кипіла, але це тривало десь приблизно 30хв. Я перепробува майже всі твістери, кидав блесну і воблера, а він зараза небере :D , жалію тільки що пізно позичиву в сусіда маленьку плотвичку, може б на рибку живу він і клюнув. Після 10-00 хлопці знову пірнали і казали що на вістані 15-20метрів від берега крупної риби нема
Рибальство на р. Дністер

З суботи на неділю був на рибалці біля дитячого лагеру "Чайка". Не клювало. Зловив три підлящика. Ще поклювував рибець, плотва і густера. З хижака вдалося зловити тільки одного окуня на воблер.
Рибальство на р. Дністер

На вихідні був на Дністрі біля дитячого лагера "Чайка". Народу було куча, а от по рибі майже повний нуль  :(  .