Риболовство в Чемеровецькому р-ні

Риболовство в Чемеровецькому р-ні

На різдвяні св'ята був на рибалці на ставку, що знаходиться на полі від с. Степанівка.

Ловилися карасі на лодошку. Ловив на мормишку з мотильом.
Карась ловився там де на дні були водорослі.
Тож прийшлося попрацювати буром в пошуках уловистих місць.
І частенько в зарослях лишалися мормишки :'( .
Ще частенько підходила до лунок "синька" (маленька синя рибка, яка об'їдає постійно наживку  >:() і приходилось шукати нові місця для лову карася, бо вона одразу ж об'їдала весь мотиль.
Але це все дало результат і додому вернувся з нормальним уловом.
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

Да і ще клюнуло таке чудо

Александр
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

Далековато от Хмельницкого, сколько поймали?
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

Одного дня коло 15 шт, а на другий день десь за 20
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

1 травня був на рибалці. Карась клював на опариш і мастирку. На червя не брав. Деколи попадався маленький короп.

Риболовство в Чемеровецькому р-ні

На вихідні половив трохи карасиків на ставку. Ловив здебільшого на опариша іноді на манку брав.
В суботу ще попалося чотири коропчука десь по 500 грам.

А в неділю пару корупчуків зійшло. Один коло берега (десь під кілограм), інші невідомо так як сходили майже одразу після підсічки.

Риба дуже бережно клювала. Візьме наживку і смокче. "Вскрытие" показало що вона там просто нагодована, повні шлунки якогось насіння.
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

На День Перемоги був на невеличкому ставку (якщо його можна назвати ставком)

і відкрив сезон по коропу. Рибинка спокусилася опаришем, хоча місцеві рибалки всі ловлять на манку.
В мене рибка попалася десь на 1,5 кг,

а один з місцевих рибаків витягнув трохи більшого - 2 кг.
Ще покльовували окунці-матросики.
Карась плавав зверху, але клювати зовсім не хотів. Місцеві рибаки кажуть, що він тільки віднерестився.
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

На вихідні буду в с. Вишнівчик. Якщо хтось є Чемеровецький порядьте де в тих краях можна поспінінгувати. :drill:
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

Живу близько від Чемерівців 40км. Але в районі Вишнівчика не рибалив нажаль! Якщо можна відпишись про результат :spining:!
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

В неділю був на тому ставку що і на 9 травня, вполював 2 коропчуки. Більший на 1,5 кг потягнув. Ловив на манку з ароматом тигрового горіха.
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

А Вишнявчик в 12 км від Чеміровець. На вихідні їздив на збруч в Криків Чемеровецького р-н. Взяв пару кленчуків пізніше виставлю фото. 40 км від Чеміровець це не Камянці часом))) :drill:
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

Городок!
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

В неділю був в Чемірівцях на ставку. Ловився нормальний карась (трохи більший за ладошку). Рибаків було багато.
В двох рибаків клюнуло по коропу (десь під кілограм).

Карась ловився тільки на опариша, черв'яка і манку ігнорував. А в мене як на зло майже весь опариш в лялечки перетворився, але десь кілограма 4 карася все-таки взяв.

Ще ловилася плотва (маленька, десь 10-15 см), їла все від черв'яка до картошки.
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

На ці вихідні ми з братом такі карасі ловили.
Риболовство в Чемеровецькому р-ні

31.07. з тестем на пару взяли 9кг коропа. З самого ранку брав на червяка, потім брав тільки на горох, а після обіду знову на червяка. Коли прийшли на став то згадали що забули підсак  :o , а на ставкові береги високі. Так що першого коропа якого я підвів до берега я тільки встиг погладити  :D .