Рибалка в Холодильнику


13 і 14 серпня був на рибалці на ставку під кодовою назвою "Холодильник". Цей ставок покрити дуже густою ряскою, що навіть удочку закинути проблематично.

В суботу прийшовши на рибалку побачив, що вода впала. Причиною було пошкодження заставки, її трохи розмило. Там на всьому ставку глибше ніж по пояс не було, а тут ще вода впала десь на 30 см. Думаю, все, ловитися небуде. Але все-таки закинув снасті.

Рибалка в Холодильнику
Сижу, чекаю кльову. Не клює. Рішив занятися корисною справою і поремонтувати кормушки. Після того як я прив'язав гачки до другої кормушки, в мене заворушився поплавок. Покльовка. Підсічка. Є карась. Клюнув на білого земляного черв'яка.
Рибалка в Холодильнику
Далі ще один клюнув. Далі знову тиша. Сижу дрімаю. І тут дивлюся поплавка немає. Думаю окунь потягнув. Підсікаю. А воно не піддається. Удочка в дугу, і тільки вода почала бурлити. Звір який сидів на гачку показав мені свого червоного хвоста (по якому я оприділив, що то був короп) і направився в корч (під яким я ловив). Повернути мені його не вдалося. І через пару секунд тільки леска вистрілила з корча, без поводків. Сижу відхожу, даже удочку не перезакидаю.
Половивше ще трохи карасів вирушаю додому.
Рибалка в Холодильнику
В неділю на цей же ставок йдемо вдвох з братом. Прийшовши на ставок побачили, що вода впала ще на 10 см. Оцінивши, що на місці, де я вчора ловив дуже мілко, йдемо на другу сторону ставка - де глибше. Просиділи там, десь дві години і не побачили жодної покльовки. Під час очікуваня кльову, я поробував своє щастя на річці, думав може якись окунь попадеться. Окунь не попався, але зловив одного карася.
Рибалка в Холодильнику
Вирішуємо, вернутись на то місце де вчора я ловив. Прикормили. Закинули снасті, чекаємо кльову. Поплавок під воду. Підсічка. Окунь-матросик. Аналогічно в брата. І так кілька раз. Все думає, що більшої риби, ми тут сьогодні не побачим. Але тут поплавок заворушився ніжно (не схоже на окуня). Покльовка. Підсічка. Карась.
{youtube}O5lWBa5rXFw|640|480|0{/youtube}
Потім карасі продовжували клювати. Деколи матросики проскакували. Коропа не було, тільки спостерігали як він хлюпається в корчах серед ставу і дразнить нас.

Рибалка в Холодильнику

GoldFіshNet © 2018